Ósemka z haczykiem

Ósemka z haczykiem

  • 21/06/2020
  • 09:00 - 12:00
  • od 35 zł

Szanowni Zawodnicy !

 

W związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemicznym, od pewnego czasu wiadomym było, że Bieg Ósemka z haczykiem 4  w Skorzęcinie w planowanym terminie może się nie odbyć. Zwlekaliśmy z przekazaniem tej informacji, mając nadzieję, że sytuacja się poprawi. Dodatkowo nasz bieg połączony jest z gminnymi wydarzeniami Dni Witkowa, które również zostaną odwołane. Mamy nadzieję, że wspólna decyzja GiM Witkowo, oraz naszego klubu spotka się z Waszą akceptacją i zrozumieniem w tej wyjątkowej sytuacji. Dla nas, podobnie jak dla wielu innych organizatorów,  wiąże się to z  nowymi problemami  do rozwiązania .

W zaistniałej sytuacji zdecydowaliśmy się zwrócić 100% opłaty startowej do końca maja (jeżeli ktoś nie otrzyma pieniędzy do końca maja prosimy o kontakt witkowobiega@gmail.com ). Jest to dla nas obciążenie finansowe,gdyż ponieśliśmy już część kosztów, ale wspólnie z włodarzami naszego miasta, postanowiliśmy nie tracić Waszego zaufania do nas. Dla nas organizatorów jest to szczególnie  przykra sytuacja , bo bardzo przeżywaliśmy fakt ,że tym razem sportowa rodzina spotka się w Skorzęcinie po raz 4-ty i bardzo cieszyliśmy się że będziemy mogli Was u nas gościć .

Dlatego prosimy , jeżeli tylko będzie zgoda na Witkowską Dychę 5-tą edycję zapiszcie się i pomóżcie stworzyć nam niesamowitą imprezę.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowia .

Do zobaczenia w Witkowie.

 

Organizatorzy

 

Stowarzyszenie Witkowo Biega
Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo
Time4run

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

zapraszają na

ÓSEMKĘ Z HACZYKIEM 4

21 czerwca 2020r. Skorzęcin

start godz. 9:00

Patronat tytularny:
SPEC KABLE

www.speckable.pl

Miejsce

Hotel Biały Skorzęcin

Hotel Biały, Skorzęcin

Organizator

Stowarzyszenie Witkowo Biega

Szczegóły

  • Zapisy do: 
    2020-06-07
  • Limit: 
    250  uczestników
Top